EN

Photo: Graham Carlow

סופשבוע ארוך של צילום בלונדון . 17-14 במאי 2020

אנו שמחים לצאת שוב לביקור מקצועי בלונדון סביב יריד הצילום PHOTO LONDON.
הצטרפו אלינו לחוויה ייחודית, רחוק מאתרי התיירות המוכרים של העיר. בסיורים השונים נפגוש אנשי מקצוע, בעלי גלריות, צלמים, אמנים ואוצרים. זוהי הזדמנות נפלאה לחשיפה ייחודית ומבט מקרוב אל מאחורי הקלעים של עולם האמנות העכשווי בעיר החיה ונושמת אמנות ותרבות. בנוסף לביקור ביריד, נבקר בתערוכות במוסדות מובילים בעיר ונשוחח עם אוצרים ומנהלים, נקיים ביקורי סטודיו אינטימיים, נצא לסיור גלריות ייחודי ונכיר מקרוב את הקולות הבולטים בעולם הצילום והאמנות העכשווית.
את הסיור יובילו אייל לנדסמן המנכ"ל והמנהל האמנותי שלPHOTO IS:RAEL והאוצרת הראשית מיה ענר.

יריד הצילום PHOTO LONDON החל את דרכו רק לפני חמש שנים אך כבר הספיק למצב את עצמו כאחד מירידי הצילום החשובים בעולם. מוזיאונים, גלריות ותיקות וצעירות, בתי מכירות והוצאות ספרים משתתפים ביריד ומציגים מנעד רחב של עבודות – החל מצילומי וינטג׳ נדירים ועד לצילומים עכשוויים ופורצי דרך בשדה האמנות העכשווי. בנוסף ליריד המסחרי, מציג היריד תוכנית עשירה ומרתקת של תערוכות ברמה מוזיאלית של מיטב צלמי העולם.

בין תכני הסיור:

ביקור VIP ביריד ומפגש עם מנהל פוטו לונדון.

ביקור במוזיאון הטייט מודרן

תערוכת יחיד של הצלמת האפריקאית האקטיביסטית Zanele Muholi
לראשונה בבריטניה, תוצג תערוכה מקיפה של מוהולי, ילידת דרום אפריקה אשר פרצה לתודעה בראשית שנות ה2000 עם צילומים בהם תיעדה לסביות, הומוסקסואלים, ביסקסואלים, טרנס וקוויר ממוצא אפריקאי. עבודותיה הן ביקורת כלפי אידיאולוגיות הטרו – פטריארכליות. גיבורי הצילומים של מוהולי מוצגים כיפים מלאי עוצמה וביטחון. הם לא מוצגים כקורבנות, אלא כאינדיבידואלים אשר מתקיימים באומץ למול דעות קדומות, חוסר סובלנות ולעיתים קרובות, אלימות.

תערוכה רטרוספקטיבית מקיפה של אמן הפופ האגדי אנדי וורהול
וורהול, מחלוצי אמני הפופ של ארה"ב ואחת הדמויות המשפיעות בעולם התרבות של המאה העשרים.
מעבר לדימויים האיקוניים של מרלין מונרו, קוקה קולה ופחיות מרק קמפבל, כוללת התערוכה עבודות נדירות, ביניהם פוטרטים מסדרת הLadies and Gentlemen – בהם דראג קווינס וטרנסים שחורים ולטיניים. מעניין יהיה לראות את העבודות האלה, בהשוואה לעבודות העכשוויות של מוהולי אשר עוסקת באותם נושאים, מעל לחמישים שנה מאוחר יותר.

ביקור ב Photographers Gallery
נבקר באחד ממוסדות הצילום המרכזיים בעולם,ה Photographers Galleryשם ניפגש עם הצוות האוצרותי ונראה את תערוכת הפיינליסטים של פרס ה Deutsche Börse , אחד מפרסי הצילום החשובים בעולם.

ביקורי סטודיו אצל אמנים מקומיים

ביניהם הצלם האגדי Nadav Kander.
קנדר גדל בדרום אפריקה ופועל כבר שנים רבות בלונדון.
זוכה Prix Pictet היוקרתי שזכה להכרה עולמית בזכות שורה של דיוקנאות וצילומי נוף שהציג במוסדות אמנות מובילים ברחבי העולם, בהם National Portrait Gallery, London, Palais de Tokyo, Paris, Museum of Contemporary Photography, Chicago, Barbican Gallery, London ועוד.
לצד פרויקטים אישיים, צילם קנדר לאורך קריירה שהחלה בראשית שנות התשעים מספר עצום של שערי עיתונים, קמפיינים שיווקיים ופרסומות.
בעבודתו הוא מסרב להבחנה היררכית בין פרויקטים אישיים ומסחריים, כאשר הגישה הכמעט פיסולית שלו לצילומי פורטרט, כמו תפיסת הנוף הרומנטית שלו, מתבטאות לאורך כל גוף העבודות העשיר שיצר.

תכנים נוספים יפורסמו בקרוב

תאריכי הסיור:
14-17 במאי, 2020

עלות לארבעה ימים :
820 דולר

המחיר כולל:
הדרכה צמודה
כניסת VIP ליריד הצילום
כניסה לכל המוזיאונים, הגלריות, ביקודי הסטודיו וכו'
המחיר איננו כולל טיסות, לינה, נסיעות עירוניות וארוחות
טיסות ולינה יוזמנו עצמאית, נשמח לקשר עם סוכנת נסיעות מטעמנו.
מספר המקומות מוגבל ל-15 משתתפים.
10% הנחה לחברי מועדון הידידים
למידע נוסף והרשמה:058.6601519

info@photoisrael.org

 

מדיניות ביטולים:

במקרה של ביטול עד 30 ימים לפני היציאה – יחויוב הנרשם ב- 250 ש״ח דמי ביטול.
במקרה של ביטול מתחת ל30 ימים  יחויב הנרשם בדמי ביטול מלאים.
במקרה של ביטול הסיור מצד פוטו ישראל בע״מ, הנרשמים יקבלו את כספם חזרה במלואם.

Zanele MuholiNtozakhe II, Parktown 2016, Courtesy the artist and Stevenson Gallery © Zanele Muholi

לוגו של וואטסאפ